CONTACT

  • Sediul Central

Adresa:  Strada  Sf.Vineri, nr.29, sectorul 3, Bucuresti (cladirea BECTRO CENTER etaj 3).


Program functionare perioada 03.01.2019  —  22.01.2019 

Luni – Joi 08:30 – 18:00   Vineri 08:30 – 16:30

Descarca decizie recuperare zilele 24 si 31 Decembrie 2018

————————————————————————————————————————————- 

Programul de functionare normal  : Luni – Joi 08:30 – 17:00  Vineri 08:30 – 14:30                                  

 Telefon: 0374.466.140 , 0374.466.139

 Fax: 0374.466.138

 E-mail: anpa@anpa.ro

Președinte : Nicolae Dimulescu

  • Directia Politici si Inspectii Maritime Constanta                                                         

          Adresa: Str. Tudor Vladimirescu nr.52, Constanta, Jud .Constanta

          Telefon/Fax: 0374.466.136

          Director: Taranu Sorinel Cornel  0747.287.431

          Responsabil Pescuit Recrativ: Mazilu Florian 0727.870.106

          E-mail:  anpadobrogea_ct@anpa.ro

  • Serviciul regional Tulcea

    Adresa: Str. Dumitru Ivanov ,Tulcea, Jud. Tulcea

    Sef Serviciu   : Neculai Ionascu  

    Tel mobil:  0742.355.001

    Tel fix: 0374.466.137

    E-mail:anpadobrogea_tl@anpa.ro

  • Serviciul regional MOLDOVA                                                                                      

          Adresa: Str.Basarabiei nr.55, bloc A16, parter, GALATI, jud.Galati 
          Telefon/Fax:0374.466.113, Mobil: 0742355005  

           E-mail:  anpamoldova@anpa.ro

          Sef Serviciu: Savin Cristian          

Puncte de lucru:

BACAU – VASLUI

Str. Bucovinei, nr.21, sediul O.A.R.Z, municipiul Bacău

Nicolae Vega – 0747287456

E-mail:  anpamoldova@anpa.ro

Telefon/Fax: 0374.466.112

BOTOSANI – IASI – NEAMT – SUCEAVA

Str. I. C. Brătianu, nr.100 sediu D.A.J, Municipiul Botoșani

E-mail:  anpamoldova@anpa.ro

Simonel Ioan Sandu – sandu.simonel@anpa.ro

Ștefan Antohi – antohi.stefan@anpa.ro

BRAILA 

Str. Călărașilor nr.58, sediu D.A.D.R. Brăila, Municipiul Brăila.

Tache Constantin – 0751050481

Caraman Costel – 0747287436

E-mail:  anpamoldova@anpa.ro

Telefon/Fax: 0374466114

VRANCEA 

Str. Republicii, nr.5, sediu D.A.D.R. Vrancea, Municipiul Focșani.

Statache Pamfile – 0747287457 

E-mail:  anpamoldova@anpa.ro

Telefon/Fax: 0374.466.116

  • Serviciul regional MUNTENIA

Adresa:  B-dul București nr.57(Camera de Comert)  Giurgiu, jud.Giurgiu
Telefon/Fax: 0374.466.117 
Mobil:0742.355.004

E-mail:  anpamuntenia@anpa.ro

Sef Serviciu: Dima Richard

Puncte de lucru:

 CALARASI

Str. Prelungirea Dobrogei, nr. 4, Municipiul. Călăraşi.

Ruști Iuliu Daniel – 0747.287.442 

Telefon/Fax: 0374.466.118 

 ARGES –  DAMBOVITA

 Str. Daniel Sterescu, nr.3, Ocol Silvic Vidraru, Mun. Curtea de Argeș.

Georgescu Gheorghe – 0747.287.443

 Telefon/Fax: 0374.466.120 

 ILFOV – BUCURESTI

Str. Transilvaniei, nr. 2, sector 1, București.(Sediul Central)

Costache Mihai – e-mail: mihai.costache@anpa.ro

Telefon: 0374.466.140 , 0374.466.139

 Fax: 0374.466.138

BUZAU –  PRAHOVA ​

Str. Laboratorului nr. 3, Ploiești

Lixandru Marian – 0741208955

e-mail: marian.lixandru@anpa.ro

Telefon/Fax: 0374.466.121

TELEORMAN

Str. Constantin Brâncoveanu nr. 73, Alexandria (sediul D.A.D.R. TR).

Guriță Ionel – 0747.287.445

Telefon/Fax: 0374.466.119

OLT

– sediu în cursul de realizare

Burcea Marian – 0742355002 

Sima Monel Alin -0747287459 

  • Serviciul regional OLTENIA

Adresa: Str.Gr.Alexandrescu nr.28 Municipiul Timișoara (sediu U.A.R.Z. Timiș).

Sef Serviciu: Petcu Ilie – 0742.355.008  e-mail: ilie.petcu@anpa.ro

Telefon/Fax: 0374.466.127 

E-mail: anpaoltenia@anpa.ro

Paitici Dragoliub –  e-mail: dragoliub.paitici@anpa.ro

Puncte de lucru:

DOLJ

Str. Traian nr.49, Mun. Calafat.

Cazacu Florin – 0742355009  e-mail:florin.cazacu@anpa.ro

Sclipcea Dan – 0747287460   e-mail: dan.sclipcea@anpa.ro

GORJ

B-dul Ecaterina Teodoroiu nr.521, mun. Târgu Jiu

 Pitigoi Cosmin – 0747287455  e-mail: cosmin.pitigoi@anpa.ro

HUNEDOARA 

Str. 1 Decembrie 1918,  nr.222, mun. Deva (Direcția Agricolă HD).

Neacsu Ionel -0747 287464 e-mail: neacsu.ionel@anpa.ro

Telefon/Fax:0374 466130

MEHEDINTI – CARAS-SEVERIN

Str. Crişan nr.87 B, Municipiul Dr Tr.Severin(DADR corpul B)

Lutu Constantin – 0742355003 e-mail:constantin.lutu@anpa.ro

Neagoe Sever – 0747287458 e-mail: sever.neagoe@anpa.ro

VALCEA

Str. Calea lui Traian nr.7, Municipiul Râmnicu Vâlcea.

Panaitescu Lorin – 0742.889.041 e-mail:lorin.panaitescu@anpa.ro

Cirstoiu Cornel Valimareanu – 0747.049.147  e-mail:cornel.cirstoiu@anpa.ro

Telefon/Fax: 0374466122

  • Serviciul regional TRANSILVANIA

Sef Serviciu: Bocăneală Vasile

Adresa: Str. Tribunei nr.18, Municipiul Sibiu. 

Telefon/Fax: 0374/466134

E-mail:  anpatransilvania@anpa.ro

Puncte de lucru:

ARAD

Adresa: Arad, str. Closca nr. 6A, cod postal 310017.

Micoroi Dimitrie – 0747 287448 E-mail: micoroi.dimitrie@anpa.ro

Telefon Fix/Fax: 0374.466.129 

BIHOR

Str. Constructorilor nr.1, mun. Oradea, (Ocolul Silvic Oradea).

Toiescu Graţian Romulus –  0747 287447  E-mail: romulus.toiescu@anpa.ro

CLUJ – BISTRITA

Adresa: Cluj str. Fagului nr. 17, jud. Cluj

Balas Mircea – 0747.287463  

Telefon Fix/Fax: 0374.466.131 

 

ALBA – BRASOV – SIBIU

Adresa: Str. Tribunei nr.18, Municipiul Sibiu. 

Ionică Ionel – 0742.355.011 E-mail: ionica.ionel @anpa.ro

Telefon/Fax: 0374/466134

COVASNA – HARGHITA – MURES

Adresa: P-ța Mărășești nr.15. Tg. Mureș, (DAJ Mureș).  

Bartha Lazlo – 0747 287466 E-mail: laszlo.bartha@anpa.ro

MARAMURES

Str. Ghe. Șincai nr.46, Palatul Administrativ, cam.307, (sediul Prefecturii Baia Mare) Baia Mare . 

Mureșan Laurentiu-Liviu – 0747 287462  E-mail: laurentiu.muresan@anpa.ro

Telefon/Fax: 0374.466.133

SATU MARE –  SALAJ

Str. Lăcrămioarei nr.37, corp B (Unitatea Fitosanitară) cam.5, Municipiul Satu Mare. 

Balog Florin – 0742 355013  E-mail: florin.balog@anpa.ro

Venczel Ion – E-mail: ioan-edmond@anpa.ro

Telefon/Fax: 0374 466132

—————————————————————————————————————————————-